Hornoslezská krajská výstava psů

V neděli 10.5. jsme se účastnili 32.Hornoslezské výstavy psů v Dolním Benešově. Tuto výstavu máte kousek, je vžy perfektně organizovaná a tak tam moc rádi jezdíme. Účastníky byli všichni naší hlaďáčci od nejmladšího Fredíka po nejstarší veteránku Beníčku a také přijely i tři naše odchovy. Všichni si odnesli velmi krásné posudky a ceny..

V kruhu posuzovala paní Lenka Fairaislová (závěrečky mladí a veteráni - pan Řehánek Petr)

tř.vítězů:     KAYA NOBLE MORAVIA - VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ a NEJLEPŠÍ JEZEVČÍK VÝSTAVY - BIG 1.MÍSTO 

tř. mladých. FREDDIE - FJORD PEARL SHINE Dog of MRAZ - VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, VÍTĚZ MLADÝCH  a v závěrečných soutěžích - TOP 6

tř. vítězů:     HANNY BENCILLA -VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ a BIG 4.místo

tř. veteránů: BENETTA z Úplňku - VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, NEJLEPŠÍ VETERÁN - V TOP 6

tř. čestná:     NICOL BENCILLA - VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY ČESTNÉ

Z odchovů  - TONNY Bencilla - velmi nadějný 1, NEJLEPŠÍ DOROST

                     - ROSE JŮLIA  Bencilla -    velmi nadějná 1

                     - SIMÍR Bencilla - velmi nadějný 1, NEJLEPŠÍ DOROST

Vrátit se zpět