Hornoslezská krajská výstava psů
V neděli 10.5. jsme se účastnili 32.Hornoslezské výstavy psů v Dolním Benešově. Tuto výstavu máte kousek, je vžy perfektně organizovaná a tak tam moc rádi jezdíme. Účastníky byli všichni naší hlaďáčci od nejmladšího Fredíka po nejstarší veteránku Beníčku a také přijely i tři naše odchovy. Všichni si odnesli velmi krásné posudky a ceny..
V kruhu posuzovala paní Lenka Fairaislová (závěrečky mladí a veteráni - pan Řehánek Petr)
tř.vítězů: KAYA NOBLE MORAVIA - VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ a NEJLEPŠÍ JEZEVČÍK VÝSTAVY - BIG 1.MÍSTO
tř. mladých. FREDDIE - FJORD PEARL SHINE Dog of MRAZ - VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, VÍTĚZ MLADÝCH a v závěrečných soutěžích - TOP 6
tř. vítězů: HANNY BENCILLA -VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ a BIG 4.místo
tř. veteránů: BENETTA z Úplňku - VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, NEJLEPŠÍ VETERÁN - V TOP 6
tř. čestná: NICOL BENCILLA - VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY ČESTNÉ
Z odchovů - TONNY Bencilla - velmi nadějný 1, NEJLEPŠÍ DOROST
- ROSE JŮLIA Bencilla - velmi nadějná 1
- SIMÍR Bencilla - velmi nadějný 1, NEJLEPŠÍ DOROST



