Aktuality / rok 2021

Dnes, tj.30.03.2021 je 1 rok, co na svět přivedla šesterčátka naše Beníčka. Vyrostli z nich krásní psí kluci a holky.

Rodiči těchto 3 pejsků a 3 feneček jsou Benetta z Úplňku a JrWaldemar Pro-Euro

Bobánci naši, přejeme vám všechno nejkepší a stále hodně péče a lásky, kterou ve svých rodinách máte a moc se těším, až se s vámi někdy uvidím!

Naši 4 mušketýři mají 8 týdnů a tak se všichni vypravili na cesty do svých nových domovů. Cestu zvládli bez problému. Máme již zprávičky, jak se seznamují s novým prostředím a novým členy domácnosti. Dostali jsme i první fota. Věřím, že jsme jim vybrali ty nejlepší nové domovy a budou mít šťastný život plný lásky a péče  a ještě o nich hodně uslyšíme.

4 mušketýři- štěňátka naší krásné Mášenky a krásného Dantíka již mají týdnů šest. Jsou to velice krásná, čiperná, zdravá štěňátka. Máme z nich velou radost!

Všechna mají své budoucí nové domovy a pánikové se už nemůžou dočkat, až budou mít toho svého doma.

Uplynul nějaký čas od poslední aktuálity. Pracovalo se na nových stránkách!

A co jsou ty žhavé novinky? Štěňátka bernského honiče jsou už nějaký ten týden v nových domovech a mají se všichni skvělé!!

Narodila se nám  štěňátka jezevčíků  - ke 4 mušketýrům - červení dlouhosrstí 4 kluci , přibyli ještě 3 (2 pejsci a 1 fenka) dlouhosrstá štěňátka v čokoládové barvě a za tři dny na to, pak ještě 3 holčičky černopálené hladkosrsté. Kdo jsou rodiče, jak vypadají prckové - kliknětě do "Naše odchovy

Volný je ještě jeden čoko pejsek!

Našim ušounkům už běží sedmý týden. Pomalu jim chystáme výbavu na cestu do nových domovů.

Fota jsou z jejich přesně 6ti týdnů.

V neděli 31.01.2021 se naší králičí Mášence narodili krásní 4 kluci, v barvě po tatínkvi, červené. Jsou to velice čiperný čtyřlístek klučíků, které jsme pojmenovali podle čtyř mušketýrů. A protože vrh musí být na písmeno F, tak jsou to Fighter Athos, Fighter Aramis, Fighter Portjos a samozřejmě i dÁrtagnan.

Všechni již také mají své budoucí nové domovy.

Čas neúprosně utíká a naší malí ušatí lumpíci jsou  snámi už 5. týdnů. Jsou to zdravá, nebojácná a akční štěňátka. 

Nevím, zda i Sofinka ví, že to jsou její poslední děti, ale její péče je úžasná. Stále si je hlídá, opečovává a stále má dost mlíčka a stále je chce kojit i když už jsou velcí a tak si hledá pozice, kde by to bylo pro tu naší pětku výhodné a všichni se k cecíkům dostal

Prckové se již seznámili se svými budoucími pániky a pánikové se už nemůžoz dočkat, až je ebudou mít doma.

A já se přiznám, že čím více se to loučení s nimi blíží, tak jsem nesvá, derou se mi slzy do očí už teď...........přece jenom 22 let chovu a u nás už taková mimina nebudou! 

Ale ještě, že mám ty malé jezinky (jezevčíky) a už se těším i na jejich miminka!

Naše pětičlenná bernská partička oslavila v neděli svůj druhý týden na tomto světě. Krásné prospívají, jsou velice čiperná a všichna již vidí.

Kdo hledá úžasného rodinného společníka nebo parťáka do lesa, tak ještě dva krásní, zdraví kluci čekají na ty své pravé pániky!

Vážní zájemci, kontaktujte nás! K odběru budou v polovivě února 2021.