Aktuality / rok 2022

Náš milovaný, naše zlatíčko Akišek - ACKI vom WEINBERG oslavil 24.února své již 13. narozeniny.. Popřáli jsme mu my a cca 165 lidí na FB hodně zdraví a ať je s námi ještě dlouho.!

Osům týdnů uběhlo jak voda a štěňátka jsou v nových domovech. Od všech máme zprávičky a fota.

Uběhlo to, jako vždycky, velice rychle, štěňátkům končí osmý týden a rozutečou se nám do svých nových domovů.

Výstavní sezóna zahájena již naplno a naše první letošní Mezinárodní výstava DUO CACIB v Brně.

Včera 5.2.2022 jsem se účastnila s našimi dvěmi - Haničkou a Bejlinkou a také jsme moc fandily i našim dalším odchovům, Kristá´ýnce a Kofíčkovi. A jak se všem dařilo?

CACIB Brno - 5.2.2022 - posuzovala paní Veronika Chrpová (CZ)

Jezevčík dlouhosrstý králičí

Christine Bencilla - tř.dosrosu: velmi nadějná 2

BAILEYS Bencilla - tř. otevřená: Výborná 1, CAC

Jezevčík dlouhosrstý trpasličí

Good Coffee Bencilla - tř.mladých: Výborný (ze 7 pejsků)

Jezevčík hladkosrstý trpasličí

HANNY Bencilla - tř. mladých: Výborná 2 (ze 6 fen)

Mám z těch našich Bencilláčků velkou radost!!!

A za naše švýcarské honiče soutěžila veteránka Pína.

Posuzovala paní Věra Dvořáková

tř.veteránů- PINKIE Bencilla (12 let) - výborná1, BOV a BOS

a také gratulujeme od Pinkie pravnučce (naší už prapravnučce) Fleur Moravian Pride , která si ve třídě mladých vyběhala -CAJC a BOJ

Bobánci mají 6 týdnů. Jsou to veselá, hravá štěňátka a na všechny se už moc těší jejich budoucí majitelé.

Naší bobánci rostou, dovádějí, pěkně baští , učí se pěkně čistotě-chodí na plénu.........Všichni již mají své budoucí nové domovy.

15. ledna se v TOP hotelu konaly dvě prestižní akce. Slavnostní vyhlášení 5ti výstavně nejúspěšnějších psů z každé ssskupiny FCI. A odpoledně se pak konala soutěž Šampion šampionů (pro psy jen s tituly šampiona) A v obou akcích jsme mli naše zástupce!

TOP DOG IV.sk. FCI 2021 - 5.místo: CAYENNE Bencilla - jezevčík hladkosrstý trpasličí

A soutěže ŠŠ se účastnil náš bernský honič DENNISEK - Dulcis Cervarius, který i ve svém již veteránském věku ukázal, že je stále ve skvělé kondici a probojoval se v systému KO až do finále a nakonec pět rozhodčích - Vondrouš O., Václaík M., Jančík L. a Berchtold Peter (AT), Schäfer Guido (DE) rozhodli o absolutním vítězi a byl to náš DENNISEK !!!!

ŠAMPION ŠAMPIONŮ VI.sk. FCI - -1.místo DULCIS Cervarius - Dennisek

Naší krtečci, bobánci rostou před očina. Pěkně chodí, hrají si a do krmení se pustila s vervou, budou to dobří jedlíci. Jsou to nejen krásná, ale zdravá a spokojená štěňátka.Bníčka už péči přenechává i ostatním , zejména jejich nejlepší chůva je nejmladší Hanny. Ta by si s nimi už chtěla více hrát, ale je k nim velice opatrná a něžná. Na úvodní fotce je s nimi právě Hanny

Kde že jsme to byli poslední den v roce? Na Silvestra jsme se účastnili Evropské výstavy v Budapešti v Maďarsku. S manželem a přáteli jsme strávili dva dny v Maďarsku a bylo super.I když výsledky našich soutěžících jezinek - Kájinky a její dcery mohly bý lepší.

Posuzoval pan Isvan Czig z Německa

Hanny Bencilla - poprve ve třídě mladých, v konkurenci 14 mladých fene si obhájila známku VÝBORNÁ

a Kája-Cayenne Bencilla se rozhodla začít dříve hárat a tak vůbec neměla náladu na nějaké předvádění. Z kruhu , ve řídě šampionů, odešla se známkou Velmi dobrá.

Čtyřlístek našich krtečků má za sebou dva týdny na tomto světě. Prospívají velice dobře, pupíky mají pořád plné. Maminka Beníčka se stále pocivě stará.