Aktuality

Pořád se opakuji, jak ten čas neúprosně letí, ale letí pravdu nějak moc rychle. Naše malé černošky mají za sebou 6 týdnů na tomto světě. Jsou to velice pěkné, zdravé a pohodové holčičky. Fotomodelky zatím nejsou, moc s ejim to nelíbí, ale lepší se!

Králičí dlouhosrstá BALLANTINES BENCILLA (náš odchov, dcera Mášenky) je výstavně velmi úspěšná a může se pyšnit již několika tituly šampionů evopských zemí a titulem Mezinárodního šampiona!!! Moc gartulujeme a děkujeme majitelce za reprezentaci našeho odchovu!!!!

Jeden z posledních šampionátu získala v Makedonii a také 2x CAC, 2x CACIB a 2x BOB, k tomu ještě BIG 4

Čas letí neúprosně a našim čokoládkám je šest týdnů. Jsou to veselá, zdravá a moc pěkná štěňátka. Všechna mají své budoucí domovy a noví pánikové se už nemůžou dočkat, až je budou mít doma.

Naše tři princezničky už také mají týdny čtyři. Jsou to takové naše buchtičky, tlusťoučké. Ale příkrm jim zatím moc nejede. No aby taky, když maminka Kája je přestarostlivá, stále je opečovává a kojí.

Středa je dnem, kdy přišla na svět naše čokoládová štěňátka vrhu "G" Bencilla. A dnes jim jsou již 4. týdny. Dva kluci a jedna flekatá holčička se mají velmi čile k světu. Všichna již mají své budoucí nové domovy!

Dnes konečně jsem mohla fotit venku a po prve venku byla i naše další štěňátka - vrhu "H"

Dnes, tj.30.03.2021 je 1 rok, co na svět přivedla šesterčátka naše Beníčka. Vyrostli z nich krásní psí kluci a holky.

Rodiči těchto 3 pejsků a 3 feneček jsou Benetta z Úplňku a JrWaldemar Pro-Euro

Bobánci naši, přejeme vám všechno nejkepší a stále hodně péče a lásky, kterou ve svých rodinách máte a moc se těším, až se s vámi někdy uvidím!

Naši 4 mušketýři mají 8 týdnů a tak se všichni vypravili na cesty do svých nových domovů. Cestu zvládli bez problému. Máme již zprávičky, jak se seznamují s novým prostředím a novým členy domácnosti. Dostali jsme i první fota. Věřím, že jsme jim vybrali ty nejlepší nové domovy a budou mít šťastný život plný lásky a péče  a ještě o nich hodně uslyšíme.

4 mušketýři- štěňátka naší krásné Mášenky a krásného Dantíka již mají týdnů šest. Jsou to velice krásná, čiperná, zdravá štěňátka. Máme z nich velou radost!

Všechna mají své budoucí nové domovy a pánikové se už nemůžou dočkat, až budou mít toho svého doma.

Uplynul nějaký čas od poslední aktuálity. Pracovalo se na nových stránkách!

A co jsou ty žhavé novinky? Štěňátka bernského honiče jsou už nějaký ten týden v nových domovech a mají se všichni skvělé!!

Narodila se nám  štěňátka jezevčíků  - ke 4 mušketýrům - červení dlouhosrstí 4 kluci , přibyli ještě 3 (2 pejsci a 1 fenka) dlouhosrstá štěňátka v čokoládové barvě a za tři dny na to, pak ještě 3 holčičky černopálené hladkosrsté. Kdo jsou rodiče, jak vypadají prckové - kliknětě do "Naše odchovy

Volný je ještě jeden čoko pejsek!

Našim ušounkům už běží sedmý týden. Pomalu jim chystáme výbavu na cestu do nových domovů.

Fota jsou z jejich přesně 6ti týdnů.