Trpasličí / králičí jezevčík / Vrh CH

Plemeno

Trpasličí / králičí jezevčík

Narození

29.6.2021

Šťěňata

2 pejsci a 1 fenka

Rodiče

Baileys Bencilla

Dante Della Adacais Augus

Šťěňata

Charley

  • Pohlaví:pes
  • Stav:

Christine

  • Pohlaví:fena
  • Stav:

Christopher

  • Pohlaví:pes
  • Stav:
Fotogalerie
Články

Opět uběhl týden, jak voda a našim malým bobánkům je 5 týdnů. Jsou to zdraví čiperové! Stále hledáme pro chlapečka ten nejlepší budoucí domiv!

Vážní zájmci, neváhejte nás kontaktovat!

Naší jezevčí prckové rostou jako z vody, jsou to naprosto spokojená štěňátka, stále s plnými bříšky. Maminka Bejlinka je skvělá, zodpovdně se o své dětičky stará a přitom jí nesní nic ujít, co se děje v okolí a venku.. 

Pro štěňátka vybíráme ty nejlepší nové domovy. Máte-li vážný zájem, zavolejte, možná čeká právě na vás!!

Zase si budu uvědomovat, jak ten čas letí, týden po týdnu.......tak dnes první focení našich štěňátek, která dnes končí první týden na tomto světě. Mají se velice čiperně k světu, jsou opečovávaná s veškerou péči a láskou. Maminka Bejlinka je skvělá!!

Tak naše Mášenka je také již babičkou. Její dceři, Baileys Bencilla , se v noci 29.6.2021 narodila trojčátka, 2 kluci a 1 holčička.

Fenka sice celoročně nebydlí u nás ale je ve spoluvlastnictví mém a mé kamarádky a protože fence je u nás dobře, bývá tady celkem často, tak se štěňátka narodila u nás a já se podílím na jejich odchovu. Jsou to další BENCILLAčci. Bejlinka je skvělá máma, pečlivě se stará a také porod, a to ne zrovna drobečků, proběhl velice rychle, bez problémů. Zatím jsou všechna rezervovaná!

Rodiči jsou BAILEYS BENCILLA  a  MutiJCH DANTE DELLA  ADACAIS AUGUS (syn dvou Světových vítěězů))