Dulcis Cervarius (Dennis)

Narození

24.7.2013

Otec

Espoir des Echos de Puymerle

Matka

Brillance Bohemia Hill

Fotogalerie
Získáné tituly
  • 6/2014 - VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH
  • 2015 - KLUBOVÝ ŠAMPION
  • 7/2015 - CHORVATSKÝ ŠAMPION
  • 7/2015 - SLOVENSKÝ GRAND CHAMPION
  • BIG 4
  • BIG 1
  • 6.2./2016 - C.I.E - splněny podmínky - Mezinárodní výstavní šampion
  • Krajský vítěz a BIG 1 5/18
  • 8/2014 - JUNIOR CHAMPION PL - polský
  • 10/2014 - JUNIOR CHAMPION - CZ -český
  • 10x NÁRODNÍ VÍTĚZ
  • ŠAMPION SLOVENSKA(2/2015)
  • 7/2015 - POLSKÝ ŠAMPION
  • 7/2015 - ČESKÝ GRAND ŠAMPIÓN
  • TOP DOG 2015 - 5.místoI
  • 2x BIG 3
  • 6/6 2015 - CHOVNÝ PES
  • BIG 1. místo Hanácká národní 2017
  • 7/2014 - JUNIOR CHAMPION CRO - chorvatský
  • 8/2014 - JUNIOR CHAMPION SK - slovenský
  • 2014 - KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION
  • ŠAMPION -ČMKU (2/2015)
Výstavy
Datum Místo Posuzoval Třída Ocenění
8.9.2018Klubová KCHŠHŘehánek PetrV1, CAC
1.9.2018CAC-OlomoucCoppens JanV1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB
19.8.2018Duodanube BratislavaAchtergael Jean-Pierre(BE)champ.V2, res.CAC
18.8.2018DUO CACIB BratislavaBozhinovski Pero (MK)champ.V1, CAC, CACIB a BOB
12.5.2018Slezská-krajská - HlučínFrnčová LenkavítězůV1, VT, Krajský vítěz a BIG 1!!!
7.4.2018NVP OstravaHavelka T.(SK)vítězůV1, CAC, Národní vítěz
5.11.2017MVP PrahaKardosšamp.V1, CAC a RCACIB
4.11.2017MVP Prahašamp.V1, CAC, CACIB a BOB
23.9.2017NVP BrnoStaviarská (SK)šamp.V1, CAC, NV
12.8.2017MVP M.BoleslavRomanová Olga (MD)šamp.V1, CAC,CACIB, BOB a BIG 3
8.4.2017NVP OstravaVondrtouš O.šamp.V1,CAC,CAC-ČMKU,NV,BOS
7.1.2017Hanácká BrnoH.Ahrens (A)šamp.V1, CAC, CAC-ČMKU,NV, BOB a BIG 1
24.9.2016NVP-BrnoV. Staviarska (SK)šamp.V1, CAC, Národní vítěz, BOB
23.4.2016CACIB-Č.BudějovicePetr Řehánekšamp.V1, CAC,CACIB, CAC-ČMKU, BOB
9.4.2016CAC -OstravaJaroslav Matyáš (SK)šamp.V1,CAC, Národní vítěz, CAC-ČMKU,BOB
2.4.2016CACIB- NitraSergej Vanzha (SK)V1, CAC, CACIB, BOB
6.2.2016CACIB-BrnoDolejšová O. (CZ)V1,CAC,CACIB, CAC-ČMKU,BOB
0.0.0000CAC-BrnoV.Staviarská (SK)V1,CAC, NV, CAC-ČMKU, BOB, TOP DOG VI.sk.FCI -5.místo za výstavní sezónu 2015
1.11.2015Duo PrahaE.Gonzales (GIB)V1,CAC, CACIB, CAC_ČMKU, BOS
31.10.2015DUO - PrahaV.Piskay (SK)V1,CAC,CACIB, CAC-ČMKU, BOB
25.10.2015CACIB-BratislavaJ.Matyáš (SK)V1, CAC,CACIB a BOB
10.10.2015MVP-Č.BudějoviceL.BeradzeV2,res.CAC, RCACIB
19.9.2015NVP BrnoO.DolejšováV1,CAC,NV, CAC-ČMKU, BOS
29.8.2015MVP- M.BoleslavVreteničič Miograd (MNE)V1,CAC,CACIB, CAC-ČMKU, BOB
22.8.2015CACIB-Bratislava(SK)Dvořáková Věra (CZ)V1,CAC,CACIB, BOB
26.7.2015CACIB-SplitFrancesko CochettiI (IT)V1,CAC,CACIB, BOB, ŠAMPIÓN CHORVATSKA
25.7.2015CAC-SplitJean-Jacques Dupas (FR)V1,CAC,BOB
24.7.2015CACIB -SplitYolanda Nagler Magal (IL-Izrael)V1,CAC,CACIB, BOB
23.7.2015CAC-SplitHassi Assenbacher - Feyel (DE)šamp.V1, CAC, BOB
5.7.2015Bialsko-Biala PLIwona Luczak(PL)šamp.V1,CWC/CAC, BOB a BOG 3, POLSKÝ ŠAMPIÓN06 2015
27.6.2015MVP-BrnoL.Beradzešamp.V1,CAC
11.6.2015WDS -MilánoMannucci (IT)mezitř.VD
10.6.2015Club DS-MilánoG.E.Mentasti (IT)mezitř.V1,CAC, BOS
6.6.2015Speciální-KunraticeBeradzešamp.V1,CAC, ČESKÝ GRAND ŠAMPION
23.5.2015MVP LitoměřiceN.Savčičšamp.V1,CAC,CACIB, CAC-ČMKU, BOB, BIG4
2.5.2015MVP PrahaČernohubová I.šamp.V1,CAC,CACIB,CAC-ČMKU,Vítěz Prahy a BOB
25.4.2015MVP Č.BudějoviceHavelkašamp.V1,CAC, CACIB, CAC-ČMKU, BOS
20.3.2015MVP Katowice (PL)mezitř.V1, CAC,CACIB, BOB
1.3.2015MVP NitraMatyáš J. (SK)mezitř.V1,CAC.CACIB a BOB, SLOVENSKÝ ŠAMPION
27.2.2015ŠŠ - NitraPiskay (SK)JCHV1,CAC, Junior Victory Winner
8.2.2015DUO CACIB BrnoV.Burski(PL)mezitř.V1, CAC,CACIB,CAC-ČMKU, BOB, ŠAMPION ČMKU
7.2.2015DUO CACIB BrnoL.Salamon(PL)mezitř.V2, res.CAC a res.CACIB
11.1.2015MVP- NitraW.Burski(PL)mezitř.výborný1, CAC, CACIB,Winner, BOB
3.1.2015NVP-BrnoJ.Mytyášopenvýborný1, CAC,NV,CAC-ČMKU,BOB
5.12.2014NVP-SwiebodziceM.Ciborowska-Kubiak(PL)mezitř.výborný1,CWC,BOB
29.11.2014MVP -Nitra (SK)Dvořáková V.mezitř.výborný1,CAC.CACIB, Winner Nitra, BOB
2.11.2014MVP-PrahaCoppensmezitř.výborný1,CAC,CACIB,CAC-ČMKU, BOB
1.11.2014MVP-PrahaZaza O.mezitř.výborný1,CAC,CACIB, CAC_ČMKU,BOB
24.10.2014EVP - BrnoW.Gregorz (PL)mezitř.výborný 1, CAC
23.10.2014NVP -BrnoI.Černohubovájuniorvýborný 1, CAJC,BOJ, ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
13.9.2014Klubová -ŽivohošťS.Janickájuniorvýborný 2
30.8.2014CACIB-Ml.BoleslavKudlyauskas (R)výborný 1, CAJC,BOJ
17.8.2014CACIB-BratislavaSkrzynski (PL)výborný 1, CAJC, BOB, SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN MLADÝCH
16.8.2014CACIB-BratislavaStaviarská Viera (SK)výborný 1, CAJC
3.8.2014CACIB-Zakopané(PL)Leszek Salamon(PL)ml.výborný1, CAJC, BOJ a BOB, JUNIOR CHAMPION POLISH
27.7.2014CACIB - SplitTamas Jakkelmladýchvýborný 1, CAJC, BOJ a BOB, JUNIOR CHAMPION CROATIA
26.7.2014CAC - SplitChan Weng Woh (MAL) ml.výborný 1, CAJC, BOJ a BOB
24.7.2014CAC-Split (HR)Z.Kraljić(HR)mladýchvýborný1, CAJC, BOJ a BOB
6.7.2014CAC - Bialsko-Biala (PL)mladýchvýborný1, Vítěz mladých(CAJC), BOJ a BOB
14.6.2014Speciální KCHŠHP.Řehánekmladýchvýborný 1, CAJC
30.5.2014CAC - Senec (SR)mladýchvýborný 1, CAJC, Vítěz Slovenska maldých, BOB
18.5.2014CAC - Bytom (PL)mladýchvýborný1, CAJC, BOJ a BOS
10.5.2014Slezská výstavaJančíkmladýchvýborný 1, Vítěz třídy
26.4.2014CACIB-Č.BudějoviceStaviarska V.mladýchvýborný 2
21.3.2014CACIB - KatowiceN.Imbimbo(I)dorostvelmi nadějný 1, Nejlepší dorost(Best puppy)
22.2.2014CACIB BrnoDvořáková V.dorostVelmi nadějný 1
23.2.2014CACIB BrnoAhrens H.(A)dorostVelmi nadějný 1
4.1.2014CAC -BrnoFrnčová L.baby-štěňatVelmi nadějný 1,
23.1.2013závěrečné soutěže(Havelka T.)3.místo NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠTĚNĚ (3 BOD-Best baby)
1.12.2013CACIB-Nitra (SK)Frnčová L.baby-štěňatVelmi nadějný 1