(Mášenka) Kinchville LAKRITSA

Narození

7.1.2016

Otec

TEZAURUS Dream Millenium

Matka

Kinchville ATIKA

Rodokmen

zobrazit

Fotogalerie
Získáné tituly
  • 3 BIS štěně -Spaciální výstava KCHJ
  • Český šampion
  • 6x CAJC
  • 11x BOB
  • 5x res.CACIB
  • Slovenský Grand šampion
  • Krajský vítěz 5/17, 9/17
  • Český Junior šampion
  • ŠAMPION POLSKA
  • Maďarský šampion (10/2019)
  • Polski Grand Champion
  • 4x BOJ
  • 30x CWC/CAC
  • 10x CACIB
  • C.I.E
  • 4 BIS štěně - NVP (PL)
  • Oblastní vítěz 7/17 + 1.BIG IV.sk, Oblastní vítěz 5/18
  • CHAMPION CROATIA (Šampion Chorvatska)
  • SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY
Výstavy
Datum Místo Posuzoval Třída Ocenění
24.11.2019Kielce-PLPawol Osakšamp.V1,CWC, res.CACIB, Polski Grand Champion
6.10.2019MVP-KomáromKorózs Gáboršamp.V1, CAC.CACIB, BOS, Hungaria Champion - Maďarský CH
5.10.2019MVP-KomáromCalin Margineanušamp.V1, CAC,CACIB, BOS
4.10.2019MVP_Komárom(HU)Rosa Agostini (IT)šamp.V1, CAC, CACIB, BOB
15.9.2019Myslivecká-Rybníkšamp.V1,CAC, BOB
31.8.2019Speciální - JaroměřiceKašpar Miloššamp.V1, CAC
18.8.2019MVP-BratislavaKašpar M.šamp.V1, CAC, CACIB, BOS
17.8.2019MVP-BratislavaP.Burski (PL)šamp.V1, CAC, CACIB a BOS
13.7.2019NVP - Ml.BoleslavFirst RafalšampV1, CAC
29.6.2019CACIB-Rogla SLOšamp.V1, CAC, CACIB, BOB, BIG2
3.5.2019CAC RybnikAnna Raisšamp.V1, CWC, Best Female, BOB, BIG 4
1.5.2019OV KelčNielsonvítězůV1, VT, Oblastní vítěz
2.12.2018CACIB-PrahaPřibáňovášamp.V2
10.11.2018CACIB-Kielce (PL)V.Bobíkova(RUS)šamp.V1, CAC, CACIB, BOB
1.5.2018Oblastní - Kelčl.FrnčovávítězůV1, VT, Oblastní vítěz
7.4.2018NVP OstravaPiskay V.(SK)openV1
11.2.2018MVP NitradogVanza (SK)openV1, CAC, CACIB a BOB, SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY
13.1.2018NVP BrnoMozíkováopenV2
24.11.2017MVP Kielce-PLKristina TaropenV1, CWC/CAC, CACIB, Polský šampion
5.11.2017MVP PrahaPasákopenV1, CAC
4.11.2017MVP PrahaŠvecopenV1, CAC
30.9.2017NVP - RybníkstředníV1, CWC/CAC, Nejl. fena, BOB
23.9.2017NVP BrnoopenV1, CAC
17.9.2017CACIB - NitraNeveda juan (ES)středníV1, CAC, CACIB a BOB
10.9.2017Oblastní - ŽilinastředníV1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
1.9.2017CWC-ChorzowOlejnik P. (PL)středníV1, CWC, BOB
20.8.2017MVP-BratislavaStanovský Miroslav (SK)otevřenáV1, CAC, res.CACIB
19.8.2017MVP - BratislavaDi Carlo Riccardo (IT)otevřenáV1, CAC, res.CACIB
12.8.2017MVP - Ml.BoleslavTartaro Paolo (IT)otevřenáV1, CAC
30.7.2017CACIB - SplitLuuis Manuel Calado Catalan (PT)otevřenáV1, CAC, res.CACIB, Champion Croatia - CHorvatský šampion
29.7.2017cac- SplitAnka Diana Giura (RO)otevřenáV1, CAC
28.7.2017CACIB_SplitGopi Krishnan (MAL)otevřenáV1, CAC, res.CACIB
27.7.2017CAC-SplitSanja Vreteničič (ME)otevřenáV1, CAC
15.7.2017NVP - Ml.BoleslavAdam PetrotevřenáVD 1
6.7.2017OVP - Kelč(IRL)otevřenáV1, VT, Oblastní vítěz, BIG -1 female
24.6.2017MVP- BrnoFairaislová LenkaotevřenáV1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB a BOB, Český Junior šampion
11.6.2017Klubová KCHJ-PrahaBrožová PetraotevřenáVýborná 3
10.6.2017Jubilejní KCHJ-PrahaFrancesco Lamarca (IT)mezitř.Výborná
3.6.2017NVP-ZakrzówPawel Osak(PL)tř. mezitř.V1, CWC/CAC, NF, BOB
20.5.2017MVP LitoměřicePetr Bubatř. otevřenáVD3
13.5.2017KV-HlučínDolejšová Olgatř.mezitř.V1, VT, Krajský vítěz
30.4.2017Národ.-loveckých plemen -PolskoA.Skrzynski (PL)tř.mezitř.V1, CWC, nejl.fena, BOB
22.4.2017MVP Č.BudějoviceK. Novozámskátř.mezitř.V 4
9.4.2017NVP Gliwice PLM.Lewandowskatř.mladýchV2
8.4.2017NVP OstravaSpálová Hanatř.mladýchV1,CAJC, BOJ
2.4.2017MVP-BratislavaV.Piskay (SK)tř.mladýchV1,CAJC a BOJ, (kvalifikace na Crufts)
18.3.2017MVP Katowice-PLTino Pehar (CRO)tř.mladýchV1, Vítěz mladých(CAJC), BOJ
26.2.2017Klubová-HolýšovMartin Böhmtř.mladýchV2
19.2.2017MVP-BratislavaJursa (SK)tř.mladchV1
5.2.2017MVP BrnoPohodina V. (UK)tř-mladýchV1, CAJC , BOJ
15.1.2017MVP NitraM.Bruska (PL)tř.mladýchV1, CAJC
7.1.2017NVP BrnoL.Frnčovátř.mladýchV 3
12.11.2016CACIB-KielcePäivi Eerolatř.mladýchVýborná1, CAJC, BOJ
30.10.2016MVP-PrahaPřibáňová M.tř.mladýchVýborná 3
29.10.2016MVP-PrahaJan Coufaltř.mladýchVD4
8.10.2016MVP -Č.BudějoviceJan Buštatř.mladýchVýborná 2
1.10.2016NVP - Rybnik (PL)K. Opara (PL)tř.dorostVelmi nadějná 1, Best puppy
24.9.2016NVP - BrnoHájková D.tř.dorostVelmi nadějná 1
28.8.2016Klubová-KCHJAuerbach A.tř.dorostVelmi nadějná 2
20.8.2016MVP -BratislavaBrabletz (PL)tř.dorostVelmi nadějná 1
13.8.2016MVP Ml.BoleslavOnischenko (RUS)tř.dorostVelmi nadějná 1
23.7.2016MVP - Czestochovatř.dorostVelmi nadějná 1, Best puppy
3.7.2016Národní-Bielsko-BialaL. siejkowski (PL)tř.štěňatVelmi nadějná1, best baby, 4-BIS Baby
25.6.2016OBL.Náměšť na HanéF.Šimektř.štěňatVelmi nadějná 1
11.6.2016NVP Raciborz (PL)A. Skrzyński (PL)tř.štěňatVelmi nadějná 1, Nejlepší štěně v rase, Very promising 1, Best baby
5.6.2016Klub-Speciální- JevíčkoCoufal Jantř.štěňatVelmi nadějná 1, Nejlepší štěně, BIS 3 - štěně, Very promising, best baby, BIS baby -3
Potomci
Datum Vrh Stanice Popis
18.6.2018Vrh "B"Baileys, Ballantibes
25.1.2020Vrh "D"Damián, Dorián
31.1.2021Vrh"F"Fighter Aramis, Porthos, Athos, D´Artagnan