Aktuality / rok 2020

Čas neúprosně letí a nestačíme dávat zprávičky zde na stránky. Štěňátkům už bylo 8 týdnů a tento víkend všechna odjela do svých nových milujících rodin.

Bobánci naší, mějte se krásně a nezapomeňte psát domů!!! Jak zvládli cestu do domovů, tak to napsali všichni a všichni pějou samé chvály, jak krásně a bez problémů zvládli cestu, sezbamování s novým DOMA a přípdně se svými novými kamarády.

Děkuji a vždy se budeme těšit na další zprávy, fota........a bobánci, nezlobte, všechno se dozvím!

Opět se opakuji, ale opravdu, když máte štěňátka, tak člověk vidí, jak rychle ten čas ubíhá. Naší malí černoušci mají již 4. týdny!!

Jsou to veselá, zdravá a moc pěkná štěňátka. 

Všichni již své budoucí nové domovy mají!

Dlouho jsem neaktualizovala tyto náše webovky. Většinu informací dáváme na Facebook a stránky opomíjím. I když se toho od února odehrálo hodně. 

Mášenčini klučíci - Damián a Dorian alis Áron jsou spokojení a milování ve svých rodinách.  

30.03. 2020 jsme se rozrostli o další jezevčí miminka a tentokrát o štěnda Beníčky - Benetta z Úplňku a krásného mladého Jr. Waldemar Pro-Euro.

Beníčka opět nezklamala a bravůrně zvládla porod svých dalších šesterčátek. Tři kluci a tři holčičky se mají velmi čile k světu a Beníčka je skvělá, pečlivá máma. 

Všichni mají již své budoucí nové domovy!! 

 

 

V neděli 9.2.2020 se předvedla naše Kája - Cayenne Bencilla na Mezinárodní výstavě v polských Katowicích.

Jezevčík hladkosrstý trpasličí

tř. mladých - Cayenne Bencilla - výborná 1, vítěz třídy mladých (CAJC) a Nejlepší mladý jedinec - JBOB

Do závěrečných soutěží jsme nečekaly.

V neděli v pozdních večerních hodinách vydechla naposledy naše švycká Connnie Hanniččina zahrádka, naše milovaná Konyška. Byla jsem s ní do poslední chvilky.

Je to vždycky moc smutné a moc to bolí....ještě, že mám doma více psích lásek.......vím, čas bolest zahojí, ale vzpomínky zůstanou navždy.

Koninko, bylo to s tebou moc krásných skoro 12 let...škoda, že jen tak málo.

NIKDY NEZAPOMENEME - *19.04.2008  -  + 09.02.2020

Naší dva klučíci prospívají velmi dobře. Maminka se stará a my zatím ani nevíme, že je máme. V pelíšku je naprostý klid. Dnes slaví své dva týdny na tomto světě a teprve dnes prokoukli. Brzy se začnou rozkoukávat po okolí a začne být s nimi veselo.

 

V sobotu 25.1.2020 přivedla na svět naše králičí jezevčice Mášenka (Lakritsa Kinchville) dva čiperné chlapečky. Asi se rozhodla, že dvě děti je tak akorát. Ve svém prvním vrhu v roce 2018  se jí narodily dvě holčičky, tak tentokrát jsou to dva kluci, jako buci.

Budeme pro ně hledat bezva pániky, milující domov, s teplým pelíškem. K odběru v druhé polovině března!

Naše Mášenka se brzy stane maminkou. Zatím vše snáší s nadhledem a pohodově. Nebude to moc početný  vrh, Mášenka je malinký králičí jezevčík.

Štěňátkům do PP přibude další titul a to Český šampion. Od 1.1.2020 platí nové podmínky k jeho získání i bez splněných lov. zkoušek a to získáním 6x CAC ze dvou výstavních sezón z mezinárodních, národních, klubových výstav.......

Tak nám držte palečky, ať vše dobře dopadne a přivítáme na světě malá chlupatá štěstíčka.

Dnes, tj. 07.01.2020 , slaví naše nejmenší (co do velikosti) Mášenka - Lakritsa Kinchville, své již čtvrté narozeniny. Strašně ten čas letí!!!

Je to naše fenečka jezevčíka dlouhosrstého králičího, velice miloučká, mazlivá, klidná fenka. 

Je nositelka mnoha nejvyšších výstavních ocenění.  Za necelé tři týdny se stane po druhé maminkou a my se už na její miminka moc těšíme.

Tatínkem bude pejsek žijící v Polsku, v chov. stanici JU-LIN. Povahou také velmi vyrovnnou, přítulnou...

Nebude to hodně početný vrh a proto, máte-li zájem o štěňátko, informujte nás včas!!!