Aktuality

Naše čokoládka, Laurinka - Laurie Lane littl Fut laví dnes 3 roky. Je to náš import z Ruska.

3.3.2021 se stala maminko vrhu G a zrovn dnes se rozloučíme s jejím posledním potomkem, fenkou Georginou. 

Jnak Laurinka je miláček rodiny, cizí lidi moc nemusí, ani výstavy moc ráda nemá i když je moc pěná,  byla naprosto skvělou mámou, krásných štěňátek našeho vrhu G.

Laurinko, všechno ejlepší k narozennám!!!

Ani nestačím aktualizovat tyto stránky, jak ten čas neúprosně běží! Naše čokoládová  štěňátka oslavila osmý týden a začala se rozjíždět do nových domovů.. Jako první odcestoval Good Coffee (původně Garfield), pak odjel Gulliver a zítra je připravená odcestovat na Slovensko i jediná fenka Georginna, které budou doma říka Agátka.

Všem přejeme krásný, dlouhý život v milujících rodinách.a vždy se budeme těšit na zprávičky a fota!

Naše tři černé princezny jsou připraveny do nových domovů, odjedou o víkendu. jednavšak nikakam nepocestuje, ale zůstává doma!

Naše Hanička - Hanny  bude třetí generací našich hladkosrstých jezinek. Babička Beníčka, maminka Kája, dcerka a vnučka Hanny.

Pořád se opakuji, jak ten čas neúprosně letí, ale letí pravdu nějak moc rychle. Naše malé černošky mají za sebou 6 týdnů na tomto světě. Jsou to velice pěkné, zdravé a pohodové holčičky. Fotomodelky zatím nejsou, moc s ejim to nelíbí, ale lepší se!

Králičí dlouhosrstá BALLANTINES BENCILLA (náš odchov, dcera Mášenky) je výstavně velmi úspěšná a může se pyšnit již několika tituly šampionů evopských zemí a titulem Mezinárodního šampiona!!! Moc gartulujeme a děkujeme majitelce za reprezentaci našeho odchovu!!!!

Jeden z posledních šampionátu získala v Makedonii a také 2x CAC, 2x CACIB a 2x BOB, k tomu ještě BIG 4

Čas letí neúprosně a našim čokoládkám je šest týdnů. Jsou to veselá, zdravá a moc pěkná štěňátka. Všechna mají své budoucí domovy a noví pánikové se už nemůžou dočkat, až je budou mít doma.

Naše tři princezničky už také mají týdny čtyři. Jsou to takové naše buchtičky, tlusťoučké. Ale příkrm jim zatím moc nejede. No aby taky, když maminka Kája je přestarostlivá, stále je opečovává a kojí.

Středa je dnem, kdy přišla na svět naše čokoládová štěňátka vrhu "G" Bencilla. A dnes jim jsou již 4. týdny. Dva kluci a jedna flekatá holčička se mají velmi čile k světu. Všichna již mají své budoucí nové domovy!

Dnes konečně jsem mohla fotit venku a po prve venku byla i naše další štěňátka - vrhu "H"

Dnes, tj.30.03.2021 je 1 rok, co na svět přivedla šesterčátka naše Beníčka. Vyrostli z nich krásní psí kluci a holky.

Rodiči těchto 3 pejsků a 3 feneček jsou Benetta z Úplňku a JrWaldemar Pro-Euro

Bobánci naši, přejeme vám všechno nejkepší a stále hodně péče a lásky, kterou ve svých rodinách máte a moc se těším, až se s vámi někdy uvidím!

Naši 4 mušketýři mají 8 týdnů a tak se všichni vypravili na cesty do svých nových domovů. Cestu zvládli bez problému. Máme již zprávičky, jak se seznamují s novým prostředím a novým členy domácnosti. Dostali jsme i první fota. Věřím, že jsme jim vybrali ty nejlepší nové domovy a budou mít šťastný život plný lásky a péče  a ještě o nich hodně uslyšíme.