Aktuality

Naší bobánci rostou, dovádějí, pěkně baští , učí se pěkně čistotě-chodí na plénu.........Všichni již mají své budoucí nové domovy.

15. ledna se v TOP hotelu konaly dvě prestižní akce. Slavnostní vyhlášení 5ti výstavně nejúspěšnějších psů z každé ssskupiny FCI. A odpoledně se pak konala soutěž Šampion šampionů (pro psy jen s tituly šampiona) A v obou akcích jsme mli naše zástupce!

TOP DOG IV.sk. FCI 2021 - 5.místo: CAYENNE Bencilla - jezevčík hladkosrstý trpasličí

A soutěže ŠŠ se účastnil náš bernský honič DENNISEK - Dulcis Cervarius, který i ve svém již veteránském věku ukázal, že je stále ve skvělé kondici a probojoval se v systému KO až do finále a nakonec pět rozhodčích - Vondrouš O., Václaík M., Jančík L. a Berchtold Peter (AT), Schäfer Guido (DE) rozhodli o absolutním vítězi a byl to náš DENNISEK !!!!

ŠAMPION ŠAMPIONŮ VI.sk. FCI - -1.místo DULCIS Cervarius - Dennisek

Naší krtečci, bobánci rostou před očina. Pěkně chodí, hrají si a do krmení se pustila s vervou, budou to dobří jedlíci. Jsou to nejen krásná, ale zdravá a spokojená štěňátka.Bníčka už péči přenechává i ostatním , zejména jejich nejlepší chůva je nejmladší Hanny. Ta by si s nimi už chtěla více hrát, ale je k nim velice opatrná a něžná. Na úvodní fotce je s nimi právě Hanny

Kde že jsme to byli poslední den v roce? Na Silvestra jsme se účastnili Evropské výstavy v Budapešti v Maďarsku. S manželem a přáteli jsme strávili dva dny v Maďarsku a bylo super.I když výsledky našich soutěžících jezinek - Kájinky a její dcery mohly bý lepší.

Posuzoval pan Isvan Czig z Německa

Hanny Bencilla - poprve ve třídě mladých, v konkurenci 14 mladých fene si obhájila známku VÝBORNÁ

a Kája-Cayenne Bencilla se rozhodla začít dříve hárat a tak vůbec neměla náladu na nějaké předvádění. Z kruhu , ve řídě šampionů, odešla se známkou Velmi dobrá.

Čtyřlístek našich krtečků má za sebou dva týdny na tomto světě. Prospívají velice dobře, pupíky mají pořád plné. Maminka Beníčka se stále pocivě stará.