Aktuality

Čas letí neúprosně a našim čokoládkám je šest týdnů. Jsou to veselá, zdravá a moc pěkná štěňátka. Všechna mají své budoucí domovy a noví pánikové se už nemůžou dočkat, až je budou mít doma.

Naše tři princezničky už také mají týdny čtyři. Jsou to takové naše buchtičky, tlusťoučké. Ale příkrm jim zatím moc nejede. No aby taky, když maminka Kája je přestarostlivá, stále je opečovává a kojí.

Středa je dnem, kdy přišla na svět naše čokoládová štěňátka vrhu "G" Bencilla. A dnes jim jsou již 4. týdny. Dva kluci a jedna flekatá holčička se mají velmi čile k světu. Všichna již mají své budoucí nové domovy!

Dnes konečně jsem mohla fotit venku a po prve venku byla i naše další štěňátka - vrhu "H"

Dnes, tj.30.03.2021 je 1 rok, co na svět přivedla šesterčátka naše Beníčka. Vyrostli z nich krásní psí kluci a holky.

Rodiči těchto 3 pejsků a 3 feneček jsou Benetta z Úplňku a JrWaldemar Pro-Euro

Bobánci naši, přejeme vám všechno nejkepší a stále hodně péče a lásky, kterou ve svých rodinách máte a moc se těším, až se s vámi někdy uvidím!

Naši 4 mušketýři mají 8 týdnů a tak se všichni vypravili na cesty do svých nových domovů. Cestu zvládli bez problému. Máme již zprávičky, jak se seznamují s novým prostředím a novým členy domácnosti. Dostali jsme i první fota. Věřím, že jsme jim vybrali ty nejlepší nové domovy a budou mít šťastný život plný lásky a péče  a ještě o nich hodně uslyšíme.

4 mušketýři- štěňátka naší krásné Mášenky a krásného Dantíka již mají týdnů šest. Jsou to velice krásná, čiperná, zdravá štěňátka. Máme z nich velou radost!

Všechna mají své budoucí nové domovy a pánikové se už nemůžou dočkat, až budou mít toho svého doma.

Uplynul nějaký čas od poslední aktuálity. Pracovalo se na nových stránkách!

A co jsou ty žhavé novinky? Štěňátka bernského honiče jsou už nějaký ten týden v nových domovech a mají se všichni skvělé!!

Narodila se nám  štěňátka jezevčíků  - ke 4 mušketýrům - červení dlouhosrstí 4 kluci , přibyli ještě 3 (2 pejsci a 1 fenka) dlouhosrstá štěňátka v čokoládové barvě a za tři dny na to, pak ještě 3 holčičky černopálené hladkosrsté. Kdo jsou rodiče, jak vypadají prckové - kliknětě do "Naše odchovy

Volný je ještě jeden čoko pejsek!

Našim ušounkům už běží sedmý týden. Pomalu jim chystáme výbavu na cestu do nových domovů.

Fota jsou z jejich přesně 6ti týdnů.

V neděli 31.01.2021 se naší králičí Mášence narodili krásní 4 kluci, v barvě po tatínkvi, červené. Jsou to velice čiperný čtyřlístek klučíků, které jsme pojmenovali podle čtyř mušketýrů. A protože vrh musí být na písmeno F, tak jsou to Fighter Athos, Fighter Aramis, Fighter Portjos a samozřejmě i dÁrtagnan.

Všechni již také mají své budoucí nové domovy.

Čas neúprosně utíká a naší malí ušatí lumpíci jsou  snámi už 5. týdnů. Jsou to zdravá, nebojácná a akční štěňátka. 

Nevím, zda i Sofinka ví, že to jsou její poslední děti, ale její péče je úžasná. Stále si je hlídá, opečovává a stále má dost mlíčka a stále je chce kojit i když už jsou velcí a tak si hledá pozice, kde by to bylo pro tu naší pětku výhodné a všichni se k cecíkům dostal

Prckové se již seznámili se svými budoucími pániky a pánikové se už nemůžoz dočkat, až je ebudou mít doma.

A já se přiznám, že čím více se to loučení s nimi blíží, tak jsem nesvá, derou se mi slzy do očí už teď...........přece jenom 22 let chovu a u nás už taková mimina nebudou! 

Ale ještě, že mám ty malé jezinky (jezevčíky) a už se těším i na jejich miminka!