Aktuality / rok 2019

Naši malí čertíci mají dnes 3 týdny. Jsou stále pohodoví, spokojení, klidní a pomalu se začínají zvedat na všechny čtyři nožičky a tak jsem jim zvětšila prostor, aby mohli trénovat, posilovat, hrát si a učit se čistotě na pénkovou podložku. Také začneme s přikrmováním a samozřejmě mazlením"smiley"! Přivítáme jejich budoucí majitelé, kteří se už nemohou dočkat, až svého vyvoleného uvidí. A majitelé přijedou nejen z Česka, ale přijedou se podívat i zájemci ze Slovenska a Anglie. Takže budu znát všechny budoucí majitelé našich špagetek osobně dříve, než až při odběru. A myslím, že jsem našim čertíkům vybrala ty nejlepší nové domovy!

Fota jednotlivců najdete v sekci - Naše odchovy.

O víkendu 10. - 11.2.2019 se konala Mezinrodní výstava psů v Polsku, v Katowicích a účastnily se naše dlouhosrsté jezinky. Máša se svoji dcerou Baieys a čokoládka Laura. Všechny tři byly výborné a ještě více....

Posuzoval pan Nemanja Jovanovič ze Srbska

Jezevčík králičí dlouhosrstý - třída dorostu: Baileys Bencilla - Velmi nadějná 1 a Nejepší dorost - Best Puppy

                                               třída šampionů: Máša - Lakritsa Kinchville - výborná 2 (v Polsku se resCWC neudává)

Jezevčík trpasličí dlouhosrstý - třída mladých: Laurie lane Litt Fut - výborná 1, Vítěz mladých a Nejlepší mladý - Best junior

Ten čas tak rychle letí! Prckové jsou již více jak dvoutýdenní. Jsou to velice spokojená štěnátka, stále s plnými bříšky a pečlivě opečovávaná jejich skvělou maminkou. Dnešním dnem již všechna otevřela očička a začínají trénovat své krátké nožičky i když převládá spokojený spánek.

Všechna štěnátka již od narození mají své budoucí domovy! 

Ve středu, 30.ledna, přivedla naše Beníčka na svět 6 krásných štěňátek. 3 kluky a 3 holčičky. Nejenže je vrh hodně vyrovaný váhově, tak i pohlaví je spravedlivě rozděleno. Beníčka - Benetta z Úplňku je skvělá, velice pečlivá a opatrná mamina. Štěňátka jsou spokojená, mají plná bříška a jsou důkladně opečovávaná.

Všechna jsou již zatím rezervovaná! 

VŠECHNO JEN TO NEJLEPŠÍ, ZDRAVÍ, LÁSKU, ŠTĚSTÍ, POHODU, ÚSPĚCHY V ROCE 2019!!!

přejeme všem našim přátelům i nepřátelům, náhodným čtenářům......

Tento nový rok začínám informací o radostné události. Očekáváme narození štěňátek jezevčíka trpasličího/králičího po vynikajících rodičích.

A to okolo 1.2.2019

Moc se těšíme na malé krtečky, držte nám palce, ať Beníčka vše zvládne tak dobře, jako to zvládla u svého prvního vrhu.Jen tedy to pohlaví by mohlo být naopak"smiley"