Aktuality / rok 2021

Včera tj. 13,05. oslavila naše nejstarší jezinka Beníčka - Benetta z Úplňku své šesté narozeniny. Beníčka, jak jí říkáme doma je naše sluníško, zakladatelka chovu mini jezevčíků v naší CHS Bencilla. Odchovala  tři vrhy po šesti štěňatech. Vždy byla skvělou mámou a nyní je již 2x i babičkou. 4 vnoučátka má od své dcery Arinky a další 3 od dcery Cayenne, která je součásti naší smečky a přidala se k nim i nejmladší její vnučka Hanny, která také zůstala doma.

Beníčce přejeme hooodně zdravíčka a ať je s námi ještě dlouhá léta.

Nějak jsem (opět) nestihala aktualizovat naše zprávičky i zde. Všichna naše štěňátka jsou  v nových domovech. Mají se skvělé, posílají zprávičky i fota. A tak některá fota zde přidávám. Doma zůstala Hanny, jedna z tří holčiček od Káji. Okamžitě se začlenila do smečky a nevyvedou jí z míry ani naší švýcarští honiči, kterým zatím sahá sotva po kotníky. Také naš pětka bernských honičů posílá zprávy a fota. Těm už za pár dnů bude 5. měsíců.

Naše čokoládka, Laurinka - Laurie Lane littl Fut laví dnes 3 roky. Je to náš import z Ruska.

3.3.2021 se stala maminko vrhu G a zrovn dnes se rozloučíme s jejím posledním potomkem, fenkou Georginou. 

Jnak Laurinka je miláček rodiny, cizí lidi moc nemusí, ani výstavy moc ráda nemá i když je moc pěná,  byla naprosto skvělou mámou, krásných štěňátek našeho vrhu G.

Laurinko, všechno ejlepší k narozennám!!!

Ani nestačím aktualizovat tyto stránky, jak ten čas neúprosně běží! Naše čokoládová  štěňátka oslavila osmý týden a začala se rozjíždět do nových domovů.. Jako první odcestoval Good Coffee (původně Garfield), pak odjel Gulliver a zítra je připravená odcestovat na Slovensko i jediná fenka Georginna, které budou doma říka Agátka.

Všem přejeme krásný, dlouhý život v milujících rodinách.a vždy se budeme těšit na zprávičky a fota!

Naše tři černé princezny jsou připraveny do nových domovů, odjedou o víkendu. jednavšak nikakam nepocestuje, ale zůstává doma!

Naše Hanička - Hanny  bude třetí generací našich hladkosrstých jezinek. Babička Beníčka, maminka Kája, dcerka a vnučka Hanny.

Pořád se opakuji, jak ten čas neúprosně letí, ale letí pravdu nějak moc rychle. Naše malé černošky mají za sebou 6 týdnů na tomto světě. Jsou to velice pěkné, zdravé a pohodové holčičky. Fotomodelky zatím nejsou, moc s ejim to nelíbí, ale lepší se!

Králičí dlouhosrstá BALLANTINES BENCILLA (náš odchov, dcera Mášenky) je výstavně velmi úspěšná a může se pyšnit již několika tituly šampionů evopských zemí a titulem Mezinárodního šampiona!!! Moc gartulujeme a děkujeme majitelce za reprezentaci našeho odchovu!!!!

Jeden z posledních šampionátu získala v Makedonii a také 2x CAC, 2x CACIB a 2x BOB, k tomu ještě BIG 4

Čas letí neúprosně a našim čokoládkám je šest týdnů. Jsou to veselá, zdravá a moc pěkná štěňátka. Všechna mají své budoucí domovy a noví pánikové se už nemůžou dočkat, až je budou mít doma.

Naše tři princezničky už také mají týdny čtyři. Jsou to takové naše buchtičky, tlusťoučké. Ale příkrm jim zatím moc nejede. No aby taky, když maminka Kája je přestarostlivá, stále je opečovává a kojí.

Středa je dnem, kdy přišla na svět naše čokoládová štěňátka vrhu "G" Bencilla. A dnes jim jsou již 4. týdny. Dva kluci a jedna flekatá holčička se mají velmi čile k světu. Všichna již mají své budoucí nové domovy!

Dnes konečně jsem mohla fotit venku a po prve venku byla i naše další štěňátka - vrhu "H"