Aktuality / rok 2018

Našim čertovským andílkům už je 6 týdnů! Jsou to již andílci s růžkami, ale v podstatě jsou to pořád moc hodná štěňátka. přátelská, milují každou návštěvu a těší se, že budou chovaní a pusinkovaní, prostě pomuchlování...což ke všemu tomuto se oni nabízejí!

VŠICHNI JIŽ MAJÍ SVÉ BUDOUCÍ DOMOVY

Takže v příštím týdnu jich ještě čeká očkování, čipování a sbalení "baťůžků" na cesty do svých nových domovů, kde už se nemůžou dočkat jejich pánikové:

Naši malí bernští bobánci mají jeden týden. Jsou to velice čiperná, zdravá štěňátka, která mají pořád plná bříška a jsou pečlivě opečovávaná svou maminkou Fellonkou.

 

Malým jezevčíčkům je už pět týdnů! Jsou to bezproblémová, moc hodná štěňátka. Zdravá, mazlivá a krásná!!!!

Byli již zadaní všichni, ale jednu rezervaci jsem zrušila já a jedna se zrušila ze závažných rodinných důvodů.....proto ještě dva krásní klučíci hledají ten pravý, milující nový domov!!!

Krásný Armani a Amigo hledají své pravé nové majitelé!! Vážní zájemci neváhejte a volejte, velmi ráda poskytnu bližší info!!!

K odběru jsou poslední lednový víkend.

04.01.2018 v pozdních večerních, až nočních hodinách přišla na světa bernská štěňátka. Matkou je naše krásná, úspěšná a velmi milá, klidná Fellonka - Gana v Dürrgraben, kterou jsem si jako štěňátko přivezla ze země původu, ze Švýcarska. Ale ona není "čistokrevná švýcarka", její matka pochází z našeho chovu a jmenovala se Fellon Bencilla. Naší Fellonce říkáme po mamince, je jí velmi podobná a také se hodně podobá moji první fence Christine Moravia Bray, všechny byly šampionky, velice úspěšné jak na poli výstavním, tak i lovecky.

Otcem je tentokrát krásný pejsek, typický představitel plemene, se standardní výškou, zbarvením....Acki Bou Karija, který byl zatím opomíjen v chovu, je to jeho druhé krytí a je mu sedm let. V rodokmenu jsou vynikající jedinci, Převážně z českého chovu a několik kvalitních jedinců, legendy našeho chovu, tj. z CHS Bencilla.

 Fellonka neměla hodně početné vrhy a tak nakonec vrhla svůj "rekord" 6 štěňátek - 2 fenky a 4 pejsky!!!

Jsou velice životaschopni, čiperní a plně standardní. Vzhledek k tomu, že se jedná o dost výjimečné spojení a nebude se již opakovat, máte-li o naše štěňátko zájem je v současné době (první den po porodu) volá jedna fenka a dva pejsci.

Vážní zájemci, neváhejte a kontaktujte nás včas!

Dnes 7.01.2018 slaví naše nejmenší, jezevčice Mášenka - Kinchville Lakritsa své druhé narozeniny. Ten čas tak letí!  Máša je velikosti nejmenší pejsek naší smečky, však je to králičí dlouhánka, ale je největší hlídač a lovec. Běda, když nějaký cizí mužský vejde do zahrady bez ohlášení....tak Mášenka nejdříve varuje štěkáním a když na to někdo nereaguje, visí ihned na nohavici! Je to náš malý "trhač".

S Beníčkou jsou velmi sehraná dvojka, mají se moc rády a také, když teď Bemíčka odchovává svá štěňátka, Mášenka jí poctivě pomáhá, je to taková dobrá chůva a Beníčce to nevadí, pustí Mášu ke štěňátkům již od narození. Jsem zvědavá,jak to bude naopak, až bude mít své děti Máša!!!???"smiley" Každopádně už teď víme, že bude vzorná matka!A jak se doposud dařilo Mášence na poli výstavním? Je trojnásobnou šampionkou a čekatelkou dalších šampionátú. Není to vždy jednoduché obstát ve velké konkurenci!!!! Více o jejich úspěších najdete na její osobní stránce - odkaz: Naši psi a feny!

 

TAK VŠECHNO NEJLEPŠÍ, HODNĚ ZDRAVÍČKA A KRÁSNÁ A ZDRAVÁ ŠTĚŇÁTKA V ROCE 2018 I ÚSPĚCHY I NA POLI VÝSTAVNÍM Mášenko naše milá!!!!!