Aktuality / Archiv

Krásné pozdravy, zprávičky a fota jsme dostali od majitelů Malwina. Také Malwinek není jen jedním berňáčkem v rodině. Společníka mu dělá mladý Alex -doma Saša.Kluci si spolu velmi rozumí a doma je někdy hodně veselo.
Našim 7 ušatým trpaslíkům je 6 týdnů. Čeká jich první očkování, čipování. Na některé již netrpělivě čekají noví majitelé a ještě někteří na toho svého pravého pánika čekají. Jednotlivě se vám předvádí v galerii -štěňata.
Minulý víkend se účastnil dvou Mezinárodních výstav psů v Nitře. Jak dopadl- skvělé!!
NERO Bencilla - tř. mladých:(sobota) Výborný 1, CAJC a BOB
(neděle) Výborný 1, CAJC
Ke gratulaci se také přidává mamimka Agatha a děda Lonne Moravia Bray.
Naší malí "medvídci" jsou skvělí, hodně zvídaví, nebojácní, přirozeně hraví a především zdraví.Jsou výborní jedlíci a mamince nenechají ani drobeček. Posledních pár dní a teplé polední sluníčko se líbilo i našim štěňátkům - "objevovali svět". Dnes se jim už to tak nelíbilo, bylo podmrakem a tak se snažili co nejrychleji vrátit do teplého pelíšku, ale musí si zvykat, už jich čeká jen zima a zima. V sekci štěňata jsou nové fota jednotlivců - no, byla to dnes docela fuška je vyfotit v nějakém samostatném postoji, ale stejně jsou kouzelní!
Naše bernská štěňátka vrhu O se mají všechna skvěle, zdárně rostou dělají svým páničkům radost.Z Rakouska posílá pozdravení Olivia, Otík se svým největším kámošem a Oscarek-Luďa.
Dnes slaví svůj čtvrtý týden života. Když jsem volila místo, kde je nafotit, využila jsem ještě hřejivého poledního sluníčka a jednotlivě fotila na naší oblíbené zídce. Jednotlivce najdete v sekci -štěňata.
Dostali jsme krásné zprávy od Nerouška. Ke svým výstavním titulům - Vítěz mladých Speciální i Klubové výstavy, se může právem chlubit potvrzeným titulem - Český junior šampión. A nejen to - své kvality předvedl minulý týden na Barvařských zkouškách honičů, které zvládl s plným počtem bodů v I.ceně !!! Moc moc gratulujeme.
Vítám Vás na našich nových stránkách, na kterých se stále ještě pracuje a doplňuje. Z novinek - Štěňátka Bernských honičů jsou již všechna v nových domovech. Ze zpráv, které dostáváme se mají skvělé a dělají svým lidem jen samou radost. Naší malí "švycáčci" mají 3 týdny, jsou to krásná a velmi pohodová štěňátka. Ještě některá jsou volná a čekají na své nové budoucí milující domovy.Jednotlivá najdete v sekci štěňata.
Ani jsme se nenadáli a naše švycká štěňátka mají jeden týden. Jsou nádherná, velmi vyrovnaná v typu i váze.

Doma máme stále dva kluky bernské - Oswald, ten je zatím rezervovaný, vázne vše jen na dopravě do zahraničí a náš miláček Orwinek - obrovský mazel, ale i sebejistý, odvážný pes - stále hledá svůj pravý domov!!
Doma nás obveselují ještě dva bernští kluci - Oswald (Walda, jak mu říkáme) a Orwinek. Jeden je zatím rezervovaný a jeden ještě hledá ten svůj pravý domov. Kluci jsou již velmi čistotní, vyrovnané, nebojácné povahy a hlavně jsou to šílení mazlíci.

Z nových domovů našich štěňátek dostáváme samé dobré zprávy: ...Olivia ist ein Superhund -Olivia je super pes..bezproblémová, výborně snáší jízdu autem, chodí krásně na vodítku, je velmi dobrý jedlík....Moc jí milujeme!...

....Odetka roste jako z vody...je zlatá ...holky si výborně rozumí (žije spolu s fenkou bavorského barváře), stále na zahradě vymýšlejí společné lumpárny...jsem moc ráda, že je mám...

.....Nelinka (Ornella) je tak hodná a elegantní dáma...moc jí všichni milujeme!!

.....Oliver je boží, strašně šikovný a miláček celé rodiny......

A o ostatních zase něco příště! Chcete mít také doma pejska tohoto úžasného plemene? Neváhejte, ozvěte se a přijeďte!!