Aktuality / Archiv

Dnes slaví naší ušatí prckové 8 týdnů. Roxinka a Ricky slaví již v nových domovech a ostatní jsou ještě u nás doma. Jsou velice šikovní, čistotní, velmi se jim líbí venku a dnes je příjemný, slunečný a bezvětrný den a po sněhu ani památky, tak jsem se proběhla s nima i s foťákem.
Zpráva z Litvy - naše LINDSAY Bencilla opět bodovala s tím nejlepším výsledkem.
LINDSAY Bencilla -2x výborná 1,2x CAC, 2xCACIB a 2xBOB
Posíláme velké gratulace Egle a Lindsay!
Roxie a Ricky jsou již ve svých nových domovech. Cestu domů a adaptaci v nových domovech zvládli bez problémů. Ze zpráv jejich majitelů - je na ně jen samá chvála jak jsou šikovní,krásní, čistotní, nebojácní a jak jsou šťastní, že jich mají....fota mám zatím od Roxinky, Ricky fota ještě pošle - zatím ještě neměl čas, protože se musel seznámit s kámošem Německého ohaře, koněm...
Přejeme krásné, veselé, pohodové prožití Vánoc! Děkujeme všem za spousty krásných přáníček.
Dnes od rána sněží a odpoledne již byla souvislá pokrývka. To bylo něco pro naše prcky! Měli z tohoto nadělení velkou radost a když jsem jich po chvilce běhání naháněla domů, vůbec se jim nechtělo.
Tak naší bobánci mají 7 týdnů a jsou připravená do nových domovů. Někteří již mají sbaleno a čekají na své nové pániky. 2 pejsci a 1 fenka však na ty pravé stále čekají. Pokud máte někdo zájem, VOLEJTE, velmi ráda poskytnu bližší info.
Celý uplynulý týden byla učená čistotě ven a věřte, že jsou velice šikovní a venku se jim moc líbí a již velice dobře ví, co se po nich chce.Jsou zdravá, plně standardní a velmi krásná, mazlivá. (všechna jsou opět v galerii- štěňata)
A je tady šestý týden. Naší bobánci zase o kilečko povyrostli a je s nima hodně veselo - lepší, než pořad v televizi! Počasí posledních dnů nám přálo(alespoň přes poledne) a štěňata mohla na chvilinku ven.
Nové fota a zprávy jsme dostali od naší již 14 měsíční švycké holčičky Pinkie. Přišel mám také veter. klinikou potvrzený její výsledek RTG DKK (HD) a výsledek je A/A. Takže Pinkie je nejen krásná, úspěšná na výstavách (již Český a Slovenský Junior šampión), ale především absolutně zdravá. Přejeme jí hodně dalších úspěchů a majitelce děkuji za příkladnou prezentaci.
Štěňátka slaví další, už pátý týden. I když vypadají jak plyšové hračky, tak jsou velice čiperní, hlavně zdraví a mazliví. Co krok, to šlap na ouško. No a vyfotit je v klidu, v nějakém výstavním postoji bez pomocí druhého, moc nejde. Přesto jsem ze 105 vyfocených něco vybrala. Snad příští týden už si pomocníka na focení domluvím. Ale jsou rozkošní v každé pozici!Další fota opět i v galerii - štěňata.