Aktuality / Archiv

Tak máme za sebou další týden. Z malých spících kuliček jsou již velmi hraví čiperové. Stačí se na ně jen dívat a věřte, že je to lepší a veselejší než jakýkoliv televizní program. Maminka Connie s nima již netráví celý den a tak se musí naučit krmit sami a problém jim to vůbec nedělá. Porodní bednu jsme již vystřídali ohrádkou, učí se tím čistotě a už ví, že do pelíšku se to nedělá!
Jednotlivá štěňátka se vám představují v sekci - štěňata.
Štěňátka mají přes tři týdny a my doma vítáme jejich budoucí majitelé. První měla návštěvu Roxinka. Paní na ní čeká již hodně dlouho a vybrala si jí hned po porodu, když dostala první fota. Na první pohled - .."tahle bude naše Roxie.." a u toho i zůstalo. Roxie má již i své webové stránky a měla je přichystané i když ještě nebyla na světě. Tak moc se na ní všichni v novém domově těší!!! http://roxie.webnode.cz/
Také dnes-20.11. se konala další MVP v Nitře, které se účastnila naše švycká Pinkie Bencilla.tř.mladých: výborná 1, CAJC, BOB a BIG 3.místo!!!Mooooc gratulujeme k dnešnímu i včerejšímu úspěchu!!!A také k získání dalšího titulu -Slovenský Junior Šampion
Dnes slaví naše štěňátka 3 týdny života. Jsou zdravá, čiperná, začínají si hrát, okusovat se...jsou hrozně rozkošná a také se velmi rádi pomazlí.Ještě některá hledají svého pravého pánika. K odběru budou před Vánocemi. Vážní zájemci o toto ušlechtilé plemeno - kontaktujte nás, velmi ráda poskytnu bližší info!!!
Dnes jsem se vypravila s Fellonkou a Ackim na Mezinárodní výstavu na Slovensko, do Nitry. Posuzoval pan rozhodčí z Polska - Weron Gregorz. Sešlo se nás 6 švýcarských honičů. A jak to dopadlo pro nás a náš odchov?
ACKI - tř.šamp.: výborný 1,CAC, CACIB - tímto si k titulu Slovenský šampión krásy přidal titul Slovenský Grand Šampión
Fellon (Gana) - tř.otevřená: výborná 1, CAC, CACIB a BOB
Švycká Pinkie Bencilla - výborná 1, CAJC a BOB
Na závěrečné soutěže jsem tentokrát nečekala, spěchala jsem domů za našimi ušatými mrňousky, kterým budou zítra 3 týdny - takže o štěňátkách a nová fota budou zase zítra!
Dostali jsem celou řadu nádherných foteček našich štěňátek. Jak těch posledních, tak i těch starších. Ze Žiliny nám sérii podzimních fotek poslala roční Polly Bencilla. Dále od Quannet jsme dostali krásné zprávičky, jak je šikovná a krásná. Pravidelně dostáváme zprávy od Queena, jak jim dělá celé rodině radost....Moc děkuji.
Dostáváme krásné zprávičky od našich "dětí" z nových domovů. Štěňátka z vrhu "Q" se všechna zabydlela velmi dobře a majitelé jsou s nima moc spokojení, jak jsou čistotní,chytří, učenliví a dobře baští a jak je s nima opravdu veselo. Také nám přišla zpráva od Lindsay Bencilly, která žije v Litvě. Účastnila se Národní výstavy ve své zemi a to se skvělým výsledkem:
Lindsay Bencilla - výborná 1, CAC, BOB a BOG4!! Posíláme velké gratulace.
Uplynul další týden a našim štěňátkům jsou týdny dva. Stále je to velmi pohodový vrh. Ani nespěchají s otevíráním očiček, prokoukli včera a dnes a někteří to mají ještě tak napůl. Jinak jsou čiperní, začínají se nemotorně zvedat na nožičky a ti, co již koukají se začínají zajímat o své sourozence. Ještě pár dnů a bude s nima veselo. (fota jednotlivců-clik-štěňata)
Naší malí bobánci slaví jeden týden. Mají se čile k světu, pěkně přibírají a není divu, maminka Connie je stále pečlivě opečovává a mlíčka má nadbytek.
V sobotu se nejmladší členové naší psí smečky - Acki a Fellon(Gana) účastnili Mezinárodní výstavy psů v Praze-Letňanech. A neodešli jsme opět z prázdnou!
Posuzovala paní Ing.Iva Černohubová
Acki vom Weinberg- tř.šampińů: výborný 2, res.CAC a res.CACIB
Fellon(Gana v. Dürrgraben) - tř.mezitř.: výborná 1, CAC, CACIB, CAC-ČMKU, BOB a BIG-4.místo!!!
Z našich "Bencilláčků" soutěžili sourozenci Pongo(Punťa) a Pinkie Bencilla - švyčští honiči.
tř. mladých:Pongo Bencilla - výborný 1, CAJC, BOJ a BOB
tř.mladých:Pinkie Bencilla - výborná 1, CAJC
Nejen Pinkie, ale i Punťa již také získal titul Český Junior šampión. Moc gratulujeme!!